سریال پسران برتر از گل | خلاصه داستان بعلاوه معرفی بازیگران

پسران برتر از گل

مجله عصر پاییز«پسران برتر از گل – boys over flowers» نام یک مجموعه تلویزیونی با ژانری کمدی، رمانتیک، مدرسه ای و درام محصول کشور کره جنوبی است که در سال 2009 توسط شبکه کی بی اس (KBS) تولید و از همین شبکه پخش شد.

کارگردانی این سریال کره ای را جون کی سانگ و تهیه کنندگی آن را کامیو یوگو برعهده داشته اند، و همچنین نگارش این فیلم توسط یون جی ریون صورت گرفته است.

شخصیت های اصلی این سریال 25 قسمتی را پنج بازیگر محبوب کره به نام های کوهه سان، لی مین هو، کیم بوم، کیم جون و کیم سو ایون نقش آفرینی کرده اند.

سریال پسران برتر از گل

خلاصه داستان سریال پسران برتر از گل

گوم جاندی یک دختر دبیرستانی وخیلی کوشا است؛ او در یک خشک شویی که متعلق به پدر و مادرش است کار می کند و خانواده او جزو طبقه متوسط جامعه به شمار می روند.

گوم جاندی یک روز لباس یکی از بچه های شینهوا رو برای تحویل به مدرسه می برد ( شینهوا مدرسه ای است که افراد ثروتمند جامعه در آن درس می خوانند دانش آموزان این مدرسه در آینده می توانند کاری مناسب پیدا کنند.)

جاندی وقتی وارد محوطه مدرسه می شود پسری را روی پشت بام در حال خود کشی می بیند، این پسر از گروه F4 یک کارت قرمز گرفته و دانش آموزان مدرسه به قدری اذیتش کردند، که دیگر تحملش را از دست داده و تصمیم به خود کشی می گیرد، که در آخرین لحضه جاندی این پسر را از مرگ نجات می دهد و همین کار او باعث شگفتی همه شده و اسم این دختر را در تمام روزنامه ها چاپ می کنند، واین ماجرا فرصتی برای جاندی است تا بتواند وارد مدرسه شینهوا شود.

جون پیو، یون جیهو، یی جونگ، کیم جون این چهار نفر جزو گروه اف 4 هستند که در مدرسه از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و همه دانش آموزان از این گروه حساب می برند.

جون پیو پسر رئیس مدرسه به شدت مغرور بوده و همه را به چشم زیر دست خود می بیند یک روز که جاندی با دوست خود مشغول خوردن بستنی بود، بستنی دوستش روی کفش جونپیو می افتد و همین باعث عصبانیتش شده و دوست جاندی را دعوا می کند، جاندی هم جونپیو را تحقیر کرده و یک بر چسب روی پیشانیش می چسباند و به همین دلیل جونپیو یک کارت قرمز به جاندی می دهد که از آن روز به بعد اذیت های بچه های مدرسه شروع شده و حوادثی برای جاندی رخ می دهد که جیهو چند بار به او کمک می کند، جاندی وقتی مهربانی های جیهو را می بیند عاشق اومی شود و از طرف دیگر جون پیو هم به جاندی علاقمند شده است و شخص چهارمی هم وارد داستان می شود که اتفاقات زیادی را به دنبال دارد….

سریال کره ای پسران برتر از گل

معرفی شخصیت های سریال پسران برتر از گل

کوهائه سان

کوهائه سان در 9 نوامبر 1984 در اینچئون کره جنوبی به دنیا آمد، وی علاوه بر بازیگری در زمینه هایی چون نویسندگی، کارگردانی، خوانندگی و مدل نیز فعالیت دارد. کوهئه سان با فیلم nonstop از سال 2005 کار خود را در حیطۀ بازیگری آغاز کرد. این هنرمند محبوب و پر طرفدار کره جنوبی توانست با سریال پسران فراتر از گل در سال 2009 به شهرت خاصی برسد. وی با حضور در فیلم یورش ماه آگوست که اولین تجربه بازیگری او در سینما بود توانست جایزه بهترین زن جشنواره در سال 2007 را از آن خود کند. او در نویسندگی هم دستی داشته و توانسته کتابی با نام تانگو از خود به چاپ  برساند. از جمله سریال های که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده می توان به خون، چشم های فرشته، کینگ و من، بدون توقف 5، مراقب ما باش کاپیتان، تو خیلی زیادی و پسران برتر از گل اشاره کرد.

کو هائه سان

لی مین هو

لی مین هو بازیگر، خواننده و مدل که در22 ژوئن 1987 در سئول کره جنوبی متولد شد. این بازیگر فعالیت هنری خود را از سال 2006 با بازی در سریال های درام کوتاه شروع کرد و در سریال پسران برتر از گل در نقش جونپیو توانست به شهرت برسد. بدون توقف، راز پردیس، سرود عشق، ماهی خال خالی، من سم هستم، سرود عشق،بلند شو، سلیقۀ شخصی، سرنوشت، وارثان، افسانه دریای آبی، شکارچی شهر و پسران برتر از گل نام سریال هایی است که این بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است.

لی مین هو

کیم هیون جونگ

کیم هیون جونگ بازیگر، خواننده، مدل و رهبر گروه دابل اس 501 است که در6 ژوئن 1986 در سئول کره جنوبی متولد شد. او قبل از بازیگری در عرصه خوانندگی فعالیت داشته و اولین اجرای این هنرمند در 8 ژوئن 2005 با گروه دابل اس انجام شد. وی با ایفای نقش جیهو در سریال پسران برتر از گل توانست به شهرت و محبوبیت دست پیدا کند. از آثار برجسته این هنرمند می توان به هتل داری، نور افکن، رویای بلند، بوسه شیطنت آمیز، غلبه برشهر، وقتی زمان متوقف می شود و پسران برتر از گل اشاره کرد.

کیم هیونگ جون

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.