بیوگرافی پارک شین هه | بازیگر و خواننده مطرح کره ای

پارک شین هه

مجله عصر پاییز – پارک شین هه بازیگر، خواننده و مدل محبوب کره ای متولد ۱۸ فوریه ۱۹۹۰ در شهر گوانگجو کره جنوبی است. شین هه به پیشنهاد معلم زبانش در دروان مدرسه، به کمپانی Deram Factory که متعلق به پاپ لی سونگ هوان خواننده سرشناس کره ای است راه یافت و توانست آزمون مربوطه را قبول شود؛ پس از آن وی در زمینه های بازیگری و خوانندگی آموزش دید.

شروع بازیگری در تلویزیون

اولین حضور پارک شین هه در سریال های تلویزیونی مربوط به مجموعه “پلکان به بهشت” در سال ۲۰۰۳ است. وی برای بازی در این سریال بین ۲۵۰ نفری که تست بازیگری برای نقش یانگ هان جونگ داده بودند، قبول شد. این مجموعه محبوبیت زیادی به همراه داشت و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو بود. در سال ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ این هنرمند در مجموعه های تلویزیونی اگر برای قطار بعدی صبر کنید، بوم، تنها نه، ناز یا دیوانه و یک روز زیبا به ایفای نقش پرداخت. شین هه سال ۲۰۰۶ به همراه لی وان در سریال “درختی از بهشت” با ژانر درام و عاشقانه حضور یافت که نقش یک دختر ژاپنی به نام هانا را ایفا کرد. وی در همان سال در سریال های سئول۱۹۴۵ و سوی دوست داشتنی حضور داشت.

سریال کره ای تو زیبایی

پارک شین هه در روزگار شاهزاده۲ که ادامه مجموعه روزگار شاهزاده محصول سال ۲۰۰۶ است به همراه نقش اول سریال مردی به نام سون ایفای نقش کرد؛ این سریال با ریتینگ متوسط نتوانست موفقیت سری اول روزگار شاهزاده را کسب کند. محبوبیت این هنرمند کره ای به بازی در مجموعه تلویزیونی «تو زیبایی» که در سال ۲۰۰۹ به نمایش درآمد، برمی گردد؛ او در این مجموعه با “جانگ گیون سوک” هنرمند محبوب کره ای هم بازی بود. پس از آن حضور در سریال عاشقم شدی در سال ۲۰۱۱، گل پسران همسایه و وارثان در سال ۲۰۱۳ و مجموعه پینوکیو محبوبیت وی را چندین برابر کرد.

پارک شین هه در مجموعه تلویزیونی “وارثان” به همراه بازیگر نقش مقابل خود لی مین هو از جمله هنرمندان شناخته شده کره، ایفای نقش داشت. این مجموعه جزو پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی کره محسوب می شود که برای پخش به ۱۳ کشور دیگر نیز فروخته شده است؛ ژاپن کشوری است که این فیلم را با نسبت قیمت بیشتری از سایر کشورها خریداری کرده است.

سریال کره ای وارثان

شروع بازیگری در سینما

نخستین بازی پارک شین هه در سینما مربوط به فیلم سینمایی “دوقلوهای شیطانی” سال ۲۰۰۷ می باشد. او در این فیلم که ژانری هیجانی و ترسناک دارد، ایفاگر نقش دو خواهر دوقلو بود که پس از مرگ یکی از آن ها، روحش سراغ دیگری می رود. از جمله سایر فیلم های محبوب که این هنرمند حضور داشته می توان به معجزه در سلول شماره ۷ محصول سال ۲۰۱۳، سینمایی خیاط با گونه تاریخی در سال ۲۰۱۴ و برادر بزرگتر فیلم سینمایی سال ۲۰۱۶ اشاره کرد.

خوانندگی

پارک شین هه در سال ۲۰۰۶ برای مجموعه تلویزیونی “درختی از بهشت” که خودش به عنوان بازیگر نقش اصلی در آن حضور داشت، ترانه ای با عنوان prayer خواند. این هنرمند یک برادر بزرگتر به نام پارک شین وون دارد که آهنگساز موسیقی است، او ترانه One More Time که مربوط به سریال “پسران برتر از گل” می باشد را آهنگسازی کرده است. همچنین از جمله همکاری مشترک شین هه و شین وون می توان به اجرای ترانه Love Like Snow در سریال پینوکیو اشاره کرد. پارک شین هه در خوانندگی نیز مانند بازیگری بسیار موفق بوده است، تو زیبا هستی، عزیز من، سوپراستار و نامه از جمله موزیک ویدیوهای منتشر شده از این هنرمند طی سال های فعالیتش می باشد.

ازدواج

پارک شین هه هنرمند ۲۹ ساله کره جنوبی ازدواج نکرده و هنوز مجرد است. شایعاتی در خصوص رابطه پارک شین هه و جان گیون سوک بازیگر و خواننده محبوب کره که در مجموعه “تو زیبایی” همکاری مشترک داشته اند، به گوش رسیده بود که هنرمند جوان این خبر را رد کرد.

پارک شین هه

سریال های تلویزیونی:

پلکان به بهشت – ۲۰۰۳
اگر برای قطار بعدی صبر کنید – ۲۰۰۴
بوم – ۲۰۰۴
تنها نه – ۲۰۰۴
ناز یا دیوانه – ۲۰۰۵
یک روز زیبا – ۲۰۰۵
سئول۱۹۴۵ – ۲۰۰۶
درختی از بهشت – ۲۰۰۶
سوی دوست داشتنی – ۲۰۰۶
گونگ اس – ۲۰۰۷
چند سوال که ما را خوشحال می کند – ۲۰۰۷
کیمچی تربچه مکعب – ۲۰۰۷
تو زیبایی – ۲۰۰۹
پا زدن به بالا از طریق سقف – ۲۰۱۰
احساسات قلبی – ۲۰۱۱
مبارزه باتلر – ۲۰۱۱
پادشاده سریال – ۲۰۱۲
گل پسر همسایه – ۲۰۱۳
افسانه پسران – ۲۰۱۳
وارثان – ۲۰۱۳
پینوکیو – ۲۰۱۴
پزشکان – ۲۰۱۶
خاطرات الحمرا – ۲۰۱۸

فیلم های سینمایی:

عشق هراس – ۲۰۰۶
دوقلوهای شیطانی – ۲۰۰۷
آژانس سیرانو – ۲۰۱۰
روز های سبز – ۲۰۱۰
در انتظار جانگ جون هوان – ۲۰۱۲
معجزه در سلول شماره ۷ – ۲۰۱۳
یک روز عالی – ۲۰۱۳
خیاط – ۲۰۱۴
زیبای درون – ۲۰۱۵
برادر بزرگتر – ۲۰۱۶
قلب سیاه – ۲۰۱۷
تماس – ۲۰۱۹

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.