سریال باغ مخفی | خلاصه داستان بعلاوه معرفی بازیگران


مجله عصر پاییز – مجموعه باغ مخفی یک سریال پربیننده و موفق کشور کره جنوبی است که در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۰ ساخت آن  آغاز شد. این مجموعه در ۲۰ قسمت از شبکه اس بی اس (SBS) به روی آنتن رفت و در نهایت در سال ۲۰۱۱ ساخت آن به اتمام رسید. این سریال تلویریونی با ژانری کمدی، رمانتیک و تخیلی توانسته جوایز فراوانی را به خود اختصاص دهد.

کارگردانی این فیلم زیبا را شین وو چول و کوان هیوک چال و تهیه کنندگی آن را لی مینگ جونگ بر عهده داشته اند. نگارش آن نیز توسط کیم ایون سوک صورت گرفته است.

سریال کره ای باغ مخفی

خلاصه داستان سریال باغ مخفی

کیم جون وون شخصیت اصلی داستان است که مدیریت یک شرکت بزرگ را برعهده دارد، او فردی بسیار مغرور و از خود راضی می باشد و سعی می کند خودش را معمولی نشان دهد. کیم راهی را که در پیش گرفته توانسته با موفقیت طی کند و همین کار باعث شده مورد تشویق همه قرار بگیرد…

گیل ریم که نقش مقابل کیم جون وون را بازی می کند؛ برعکس کیم خیلی مهربان، دوست داشتنی و خوش اخلاق است. او به دلیل مهارت های زیادی که کسب کرده  توانسته به یک بدلکار حرفه ای تبدیل شود و همین باعث شده بسیاری از بازیگران به او حسادت کنند.

ماجرایی اتفاق می افتد که آشنایی این دو نفر را به همراه دارد . طی حوادثی این دو شخصیت وارد یک باغ مخفی می شوند و اتفاقاتی روی می دهد که باعث عوض شدن جسم این دو با هم در زیر باران شده و همین دلیلی می شود تا آنها از رازهای درونی همدیگر آگاه شوند…..

بازیگران سریال باغ مخفی

از جمله هنرمندانی که در این سریال نقش آفرینی کرده اند می توان به ها جی وون (در نقش گیل را ایم)، هیون بین (در نقش کیم جون وون)، یون سانگ هیون (در نقش چوی وو یانگ)، کیم سارانگ (در نقش یون سول)، لی فلیپ (در نقش کارگردان ایم جونگ سو)، لی جونگ سوک(در نقش هان ته سان) اشاره کرد.

سریال کره ای باغ مخفی

معرفی شخصیت های اصلی داستان

ها جی وون

جون هه ریم که بیشتر با نام جی وون شناخته شده است، ۲۸ ژوئن ۱۹۷۸در سئول کره جنوبی به دنیا آمد. وی محبوبیت و شهرت خود را به خاطر بازی در سریال های هوانگ جینی، باغ مخفی و ملکه کی به دست آورد. این هنرمند کره ای فعالیت خود را از سال۱۹۹۶ آغاز کرده و طی این سال ها توانسته جوایز فراوانی را از آن خود کند. جون هه ریم با مدرک لیسانس فیلم و تلویزیون از دانشگاه کانوک فارغ التحصیل شده است. از جمله فیلم هایی که این بازیگر مشهور در آن ایفای نقش کرده می توان به بازی حقیقت، کابوس، همدردی، تلفن،  برگشت خون بخت، عشق الهی، دوئل، بابا لنگ دراز، معجزه در خیابان شماره یک، معجزه احمق شدن،۱۰۰ روز با آقای مغرور، شکار چیان،موج جزر و مد، آخرین هدیه او، نزدیکتر به بهشت و وقایع یک تاجر خون اشاره کرد.

ها جی وون

هیون بین

هیون بین ۲۵ سپتامبر ۱۹۸۲ در کیم ته پیونگ کره جنوبی متولد شد. او با بازی در سریال موفق و پربیننده سام سون به مردم معرفی شد. آغاز فعالیت این هنرمند با بازی در سریال تلویزیونی «بدون توقف ۴» و «ایرلند» بود. هیون سال ۲۰۰۵ به خاطر بازی در فیلم سام سون توانست از جشنواره ام بی سی دراما جایزه دریافت کند. وی همان سال در فیلم بابا لنگ دارز به ایفای نقش پرداخت که سال ۲۰۰۶ جزو چهار فیلم کره ای در جشنواره فیلم فجر ایران بود. این بازیگر کره ای با نقش آفرینی در سریال باغ مخفی که ساخت آن در سال ۲۰۱۰ انجام شد، به شهرت و محبوبیت رسید. از دیگر آثار برجستۀ این هنرمند می توان به بادی گارد، بدون توقف ۵، ملکه برفی، دنیایی که در آن زندگی می کنیم، خاطرات الحمرا، دوست افسانه ما، ضربه چرخشی، اولین عشق یک میلیونر، من خوشحالم، آخرین پاییز، مامریت محرمانه، مذاکره، شیوع، کلاهبرداران، برخورد کشنده، ببار باران، بتاب آفتاب اشاره کرد.

هیون بین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.