سریال تو زیبایی | خلاصه داستان بعلاوه معرفی بازیگران


مجله عصر پاییز – سریال تو زیبایی با ژانری عاشقانه، کمدی و موسیقی یکی از سریال های موفق کشور کره جنوبی به شمار می رود. این سریال تلویزیونی که محصول شرکت SBS کره جنوبی می باشد، در 16 قسمت تولید و از همین شبکه پخش شده است.

کارگردانی این سریال کره ای را هونگ سونگ چانگ و تهیه کنندگی آن را هونگ سونگ چانگ و هونگ نامیران برعهده داشته اند. این سریال که در کشور کره جنوبی از محبوبیت خاصی برخوردار بوده، توانسته در سال 2009 جوایز فراوانی را در جشنواره های مختلف به خود اختصاص دهد.

سریال کره ای تو زیبایی

خلاصه داستان سریال تو زیبایی

داستان این سریال درباره به دختری به نام گومی نیو است که قصد دارد راهبه شود و در کلیسا آموزش راهبگی می بیند؛ این دختر را در کلیسا با نام جما می شناسند.

داستان فیلم از آنجا آغاز می شود که برادر جما برای درمان به آمریکا سفر می کند و در همین حین از طرف یک گروه خوانندگی بسیار مشهور به نام A.N.JELL  دعوت به همکاری می شود. شین وو، ته کیونگ و جرمی سه پسری هستند که گروه آنجل را تشکیل می دهند. ته کیونگ مدیر گروه به دلیل مشکلی که برایش ایجاد می شود از گومی نام می خواهد که وارد گروهشان شود.

جما به خاطر علاقه برادرش به این حرفه و به دلیل از دست ندادن فرصت پیش آمده خودش را به جای گومی نام به این گروه خوانندگی بزرگ معرفی کرده و برگه های قرار داد را امضا می کند. دختری که تمام زندگی خودش را در داخل کلیسا سپری کرده حالا باید به عنوان یک خواننده نقش بازی کند و با سه خواننده مشهور آنجل همراه شود.

ته کیونگ تصمیم می گیرد از گو می نیو تست خوانندگی بگیرد و به او می گوید که اگر نخواند قراردادی که بینشان امضا شده است را پاره می کند. گو می نیو وقتی می بیند چاره ای ندارد شروع به خواندن می کند که باعث حیرت شین وو، ته کیونگ و جرمی می شود.

بعد از این ماجرا جما تصمیم می گیرد برای ادامه تحصیل به رم سفر کند که در روز سفر سه خواننده گروه آنجل نیز در فرودگاه بودند. زمانی که ته کیونگ برای صرف قهوه می رود با جما در حالی که لباس راهبه بر تن دارد برخورد می کند که باعث بهت ته کیونگ می شود؛ گومی نیو پا به فرار می گذارد و در نهایت از سفر منصرف شده و تصمیم می گیرد تا زمان برگشت برادر خود نقش بازی کند و برادرش را به آرزویی که دارد یعنی پیدا کردن مادرش برساند.

گومی نیو رابطه صمیمانه با اعضای گروه برقرار می کند. شین وو که یکی از اعضای گروه است وقتی متوجه می شود که گومی نیو یک دختر است به او علاقمند شده و تلاش می کند با کارهایش جلب توجه کند. گومی نیو که به ته کیونگ علاقمند شده توجهی به عشق شین وو نمی کند و تصمیم می گیرد با ته کیونگ رابطه برقرار کند…

بازیگران سریال تو زیبایی

جانگ گیون سوک، پارک شین هه، های لی هونگ، کی جونگ یونگ و یونگ هوا بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کردند.

سریال کره ای تو زیبایی

معرفی دو شخصیت اصلی سریال

پارک شین هه

پارک شین هه بازیگر، خواننده و مدل  اهل کشور کره جنوبی است که در تاریخ ۱۸ فوریه ۱۹۹۰ در گوانگجو متولد شده است. این هنرمند کره ای با ایفای نقش در سریال Stairway to heaven (پلکان به بهشت) در سال ۲۰۰۳ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد و با بازی در سریال Tree of heaven (درختی از آسمان) شناخته شده و به محبوبیت رسید. از جمله اثرهای برجسته ای که این بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداخته است می توان به  مجموعه ملودرام درختی از آسمان، مجموعه عاشقانه کمدی تو زیبایی ، سریال وارثان، مجموعه تلویزیونی پینوکیو، سریال گل پسر همسایه و رگ و ریشه دل اشاره داشت. وی همچنین در طول فعالیت خود در حوزه بازیگری موفق به دریافت جوایز بسیاری در جشنواره های مختلف شده است.

پارک شین هه

جانگ گیون سوک

جانگ گیون سوک، بازیگر، خواننده و مدل اهل کشور کره جنوبی است که در 4 آگوست 1987 در سئول به دنیا آمد. وی تنها فرزند خانواده است که از سن 5 سالگی کار خود را به عنوان مدل در تلویزیون آغاز کرد. تو زیبایی ، قهرمان، داستان 4 خواهر، پسر زیبا، باران عشق سریال های است که این بازیگر معروف و پر طرفدار کره ای در آن به ایفای نقش پرداخته است.

جانگ گیون سوک

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.