اکسسوری های کوچک مردانه که تاثیری زیادی در شیک بودن دارند

مجله عصر پاییزبرخی افراد توجه زیادی به اکسسوری های کوچک ندارند ونمی دانند که چه تاثیری بر روی ظاهر آنها می گذارد و اهمیتی به این موضوع نمی دهند در صورتی که استفاده از این اکسسوری ها می تواند به شیک تر شدن و منحصر به فرد شدن شما کمک کند.

در این مقاله به معرفی این اکسسوری ها می پردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

دستمال جیب یا پوشت

دستمال جیب

دستمال جیب یکی از مواردی است که می تواند به شیک شدن شما کمک کند و زیبایی خاصی به ظاهر شما بدهد.

استفاده از دستما جیب به سال های خیلی دور بر می گردد و قدمت طولانی دارد که بعد ها توسط ستارگان سینما در هالیوورد و اشخاص مهم مورد استفاده قرار گرفت.

با انتخاب دستمال جیب که رنگی نزدیک به کت و شلوار شما دارد می توانید خاص بودن خود را به دیگران نمایش دهید.

نوع تا زدن پوشت نیز مهم است و همچنین این اهمیت ندارد که دستما جیب شما حتما با کراوات ست شود و فقط این وظیفه بر عهده دستمال جیب است که هارمونی و هماهنگی کلی لباس شما را ایجاد کند.انتخاب کراوات طرحدار با پوشت ساده یا انتخاب پوشت طرحدار با کروات ساده می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

گیره کراوات

گیره کراوات

خیلی از افراد از کراوات استفاده می کنند اما از گیره آن نه و شاید این تصور را دارند که گیره کراوات کاربردی ندارد یا لزومی به استفاده از آن نیست اما این تصور استباه است .

گیره کراوات یکی از موارد ریز و کاربردی در شیک پوش شدن شما است کار این گیره به این صورت است که جلو و عقب کراوات را به هم و آنها را به شکافی که بین دکمه های پیراهن شما وجود دارد وصل می کند و این باعث می شود که کروات شما حرکت نکند و از فرم مطلوب خود خارج نشود.

این نکته را در نظر داشته باشید که محل قرار گیری گیره کراوات خیلی مهم است و اگر در جای نامناسبی قرار گیرد می تواند نتیجه عکس داشته باشد و خوشایند نباشد معمولا گیره کراوات وسط سینه و بین دکمه های سوم و چهارم قرار می گیرد.

 

سنجاق سینه

سنجاق سینه

سنجاق سینه یکی دیگر از مواردی است که می توان از آن برای شیک پوش شدن استفاده کرد و ظاهری متفاوت نسبت به دیگران در مجالس مختلف به شما بدهد.

این سنجاق سینه ها به صورت  های مختلفی مانند گل های پارچه ای و فلزی وجود دارد و با توجه به رنگ کت و لباس ست می شود

 

نگه دارنده یقه

بعضی از موارد دیده نمی شوند ولی باعث استایل بهتر و نظم لباس ها می شوند نگه دارنده یقه یکی از آن موارد است ک با اینکه دیده نمی شود ولی باعث می شود یقه صاف بایستد و ظاهر خود را حفظ کند این نگه دارنده ها معمولا از جنس پلاستیک یا فلز هستند و بر روی یقه دوخته می شوند یا داخل جیب هایی که برای این منظور در یقه پیراهن قرار گرفته است جا داده می شوند

دکمه سر آستین یا دکمه سردست

دکمه سردست

دکمه سرآستین یکی از مواردی است که شاید در نگاه اول مهم به نظر نرسد اما می تواند تاثیر خود را در استایل شما داشته باشد. این دکمه باعث می شود که سرآستین  فرم خوبی داشته باشد.

این دکمه ها که تزئینی نیز هستند تاثیر زیادی در زیبایی پیراهن مردانه دارند.دکمه سرآستین ها انواع مختلفی دارند که در مقاله ای دیگر به طور مفصل درباره آنها توضیحاتی ارائه می کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × دو =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.