آمار فروش فیلم های در حال اکران (مهر ۹۸)

سینما

مجله عصر پاییز – تعدادی فیلم سینمایی در سینماهای تهران و سایر شهر ها برای مخاطبان در حال اکران است که میزان فروش هر یک را از زمان اکران تا مهر ماه سال جاری شرح داده ایم. تاکنون فیلم سینمایی ماجرای نیمروز ۲ رد خون طی ۳ هفته متوالی صدرنشین جدول فروش بوده است.

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز ۲ رد خون : این فیلم سینمایی به کارگردانی محمد حسین مهدویان، با در اختیار داشتن ۱۸۰ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۳ هفته از اولین روز اکران حدود ۳ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان فروش و ۲۸۴ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی کلوپ همسران : این فیلم سینمایی به کارگردانی مهدی صباغ زاده، با در اختیار داشتن ۱۲۴ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۴ هفته از اولین روز اکران حدود ۱ میلیاردو ۹۰۰ میلیون تومان فروش و ۱۶۱ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی مردی بدون سایه : این فیلم سینمایی به کارگردانی علیرضا رئیسیان، با در اختیار داشتن ۶۲ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۴ هفته از اولین روز اکران حدود ۱ میلیاردو ۱۳۱ میلیون تومان فروش و ۸۹ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی شاه کش : این فیلم سینمایی به کارگردانی وحید امیر خانی، با در اختیار داشتن ۷۱ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۴ هفته از اولین روز اکران حدود ۸۹۴ میلیون تومان فروش و ۷۳ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی مسخره باز : این فیلم سینمایی به کارگردانی همایون غنی زاده، با در اختیار داشتن ۶۰ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۱ هفته از اولین روز اکران حدود ۸۷۸ میلیون تومان فروش و ۶۳ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی درخونگاه : این فیلم سینمایی به کارگردانی همایون اسعدی، با در اختیار داشتن ۱۰۲ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۲ هفته از اولین روز اکران حدود ۶۸۶ میلیون تومان فروش و ۵۱ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من : این فیلم سینمایی به کارگردانی رسول صدرعاملی، با در اختیار داشتن ۱۰۵ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۲ هفته از اولین روز اکران حدود ۴۷۷ میلیون تومان فروش و ۴۴ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

فیلم سینمایی پیلوت : این فیلم سینمایی به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان، با در اختیار داشتن ۷۹ سالن در سینماهای سراسر کشور و گذشت ۳ هفته از اولین روز اکران حدود ۴۴۱ میلیون تومان فروش و ۳۱ هزار مخاطب را به خود اختصاص داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.