آلبوم جدید رضا صادقی منتشر شد

آلبوم جدید رضا صادقی

مجله عصر پاییز – تازه ترین آلبوم رضا صادقی ، خواننده سرشناس و محبوب موسیقی پاپ، با عنوان «زندگی کن» صبح روز شنبه 25 اسفند ماه 1397 در بازار موسیقی کشور عرضه شد و در دسترس مخاطبان و هواداران این خواننده قرار گرفت.

این آلبوم جدید با 14 قطعه به همت موسسه فرهنگی هنری «آراد» و با تهیه کنندگی میلاد ماهان راد و سعید سال افزون در آخرین روز های سال 97 منتشر و در سراسر کشور توزیع شد.

ترانه های 3 قطعه از آلبوم را خود رضا صادقی سروده است و ترانه های مابقی قطعات اشعارِ ترانه سرایانی همچون عاطفه حبیبی، ساره تاجیک، بابک بابایی، المیرا اسکندری، مهدی ایوبی و غلام حیدری می باشد.

آهنگسازی قطعات آلبوم «زندگی کن» را رضا صادقی، وحید پویان، بابک بابایی، مجتبی ابوالقاسم پور، انوش بنارویی، میلاد بابایی و معین راهبر بر عهده داشته اند. رضا صادقی که نقش بسزایی در تهیه و آماده سازی آلبوم داشته است، در بخش تنظیم قطعات نیز دخیل بوده و تنظیم چندین قطعه را خود انجام داده است. سعید شمس، حامین، شهرداد امیدوار، مجتبی ابوالقاسم پور، پدرام شهرکی و مهران خالصی دیگر قطعات این آلبوم را تنظیم کرده اند.

میکس و مستر 14 قطعه ی این اثر جدید را هنرمندان کشورمان از جمله مهران خالصی، محمد فلاحی، احسان صادقی و بابک شهرکی بر عهده داشته اند.

نسخه اصلی و اورجینال آلبوم جدید رضا صادقی را می توانید از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایید. همچنین این آلبوم را می توانید به صورت قانونی از سایت های آیتونز و بیپ تونز دریافت کنید.

در ادامه کاور های آلبوم «زندگی کن» را مشاهده می کنید:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.