معرفی میدان عقاب یکی از مکان های دیدنی جزیره لنکاوی

میدان عقاب

مجمع الجزایر لنکاوی با طبیعت فوق العاده زیبایش در شمال غربی مالزی و در مجاورت ساحل پنانگ واقع شده است. این جزیره که در سال 2007 در لیست میراث یونسکو به ثبت جهانی رسید از جاذبه های گردشگری بی نظیری تشکیل شده که از آن جمله می توان به جزایر بورائوبای، داتای بای، سیانگ و همچنین پل آسمان و میدان عقاب اشاره کرد.

جزیره لنکاوی با جاذبه های باشکوهی که دارد هر ساله توریست ها و گردشگران فروانی را به خود جذب می کند. با مجله عصر پاییز همراه شوید تا به معرفی میدان عقاب یکی از مکان های تماشایی و دیدنی جزیره لنکاوی بپردازیم.

میدان عقاب

میدان افسانه ای عقاب که در اسکله کواه قرارگرفته با مساحتی  حدود 8 هکتار در ورودی جزیره لنکاوی از حوضچه ها با فواره های جذاب، مغازه های متنوع، مسیرهای پیاده روی، چشمه ها، رستوران ها و کافه ها تشکیل شده  که می تواند مکانی مناسب برای مسافران و گردشگران باشد تا بتوانند برای دقایقی به دور از دغه دغه های زندگی لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده سپری کنند.

میدان عقاب

همانطور که از اسم این میدان پیداست مجسمه ای بزرگ با طول 12 متر از یک عقاب قهوه ای مایل به قرمز با  بال های  باز در ورودی این جزیره ساخته شده که نمادی از لنکاوی محسوب می شود.

از شاخصه های میدان عقاب می توان به خلیج آن اشاره کرد که از پشت کوهها به سوی دریا گشوده می شود، همچنین از میدان عقاب به راحتی می توانید به تماشای کشتی های شناور در خلیج پرداخته و با خیره شدن به آبهای آرامش بخش منطقه ساعات لذت بخشی را برای خود فراهم کنید.

ناگفته نماند به دلیل اینکه کف این میدان از بتون ساخته شده ونور خورشید گرما را منعکس می کند بهترین زمان بازدید  در اوایل صبح یا هنگام غروب خورشید است البته با  نورپردازیهای زیبایی که در هنگام شب صورت می گیرد شکوه این مکان دوچندان شده و قدم زدن در این منطقه را لذتبخش تر می کند.

میدان عقاب با پذیرش رایگان 24 ساعته و همه روزه به روی مردم و مسافران باز است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شانزده + 9 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.