بررسی بازی crackdown 3

بررسی بازی Crackdown 3

جدید ترین اثر کمپانی مایکروسافت با مشکلات جدیدی روبرو بود که این اتفاقات به مذاق بسیاری از کاربران خوش نیامد. این بازی طی این چند سال با تاخیر های فراوانی همراه شد که این مسئله میتوانست دلیلی باشد که این بازی با نمایش بهتری پا به میدان بگذارد. با مجله عصر پاییز همراه باشید تا به بررسی بازی crackdown 3 بیردازیم.

بازی crackdown 3  نخستین بار در سال 2014 با نمایش تیزری در کنفرانس خبری مایکروسافت معرفی شد از آن زمان حدود 5 سال می گذرد و بیشتر مخاطبان انتظار یک بازی چند نفره با یک داستان عالی بودند.

crackdown 3 حالا در سال 2019 با فراز و نشیب هایی با وجود نقاط قوت و ضعف عرضه شد. این بازی با تمام صحنه های هیجان انگیز و اکشن و تیراندازی از مشکلات زیادی به سر میبرد که مانع بزرگی سر راه محبوبیت این بازی شده است

شروع بازی

 بررسی بازیCrackdown 3

شروع بازی با داستان خوبی همراه است اما کارگردان بازی به سرعت بازی را رو به پایان می برد.

محیط بازی نیز به خوبی ساخته شده و جهان باز بودن نیز بازی را بسیار قوی پیش میبرد. محیط بازی دارای مناطق متفاوتی است که با سایر نقاط نقشه بسیار متفاوت است

بازی از این پتانسیل برخوردار است که ساختمان های اطراف خود را بی هدف نابود کنید و یا با اطراف خود درگیر شوید  و ساعاتی را مشغول این کار باشید.

شخصی سازی کاراکتر بسیار خوب است و هر کاراکتر شیوه بازی کردن را مشخص میکند.

بازی دارای 6 کاراکتر است که انتخاب هر کدام بستگی به شیوه بازی شما دارد. انتخاب هر کاراکتر مشخص می کند که شیوه بازی شما چگونه باشد و چطور در بازی مراحل را پشت سر بگذارید. ارتقا دادن  کاراکتر نیز در پشت سر گذاشتن مراحل به شما کمک خواهد کرد برای مثال اپگرید مهارت رانندگی خود این توانایی را در اختیار شما می گذارد که ماشین زیر پای خود را به تانک تبدیل کنید.

با اینکه بازی در بخش داستانی خود به خوبی ظاهر نشده اما در بخش گان پلی عملکرد خوبی داشته و توانسته در  این بخش خوب ظاهر شود

بازی در  نهایت سرگرمی  به هفت یا هشت ساعت ختم شود و بعد از ان شخصی که در حال بازی است از بازی خسته  می شود.

crackdown 3 تنها دارای یک نقشه است اما تمام نقاط نقشه دارای مناطق متفاوتی است که مراحل در تمام نقاط بازی جریان میابد.

بازی هرچند در طراحی محیط و گرافیک زیبای بازی دارای نقاط قوت و ضعف است  ولی در این میان در کار نورپردازی ها و صحنه های اکشن بازی عملکرد مثبتی داشته و حس حال خوبی را به مخاطب منتقل می کند. همچنین تنوع بالا در سلاح و همچنین شخصی سازی سلاح ها مخاطب را وادار می کند که تمامی سلاح ها را در بازی استفاده کند. اتوموبیل های بازی نیز طراحی خوبی دارند اما تنها مشکلی که پلیر را ازار میدهد فیزیک ماشین و نحوه رانندگی در آن است که بسیار بد ساخته شدند و حس رانندگی را به مخاطب منتقل نمی کنند.

مراحل بازی نیز به خوبی طراحی نشدند و یکنواختی مراحل و تکراری بودن حس خوبی را به مخاطب انتقال نمی دهد اما درگیری ها انفجار ها و تخریب ها و هیجان کار با اسلحه سبب شده تا بازیکنان لحظات خوبی برایشان رقم بخورد.

بخش موسیقی صدا گذاری نورپردازی بازی نیز به خوبی انجام شده است.

با وجود تمام مشکلاتی که بازی دارد ولی توانسته در زمینه هایی مانند شخصی سازی کاراکتر و همچنین نوآوری سلاح بازیکنان را راضی کند اما این سرگرمی مدت زمان کوتاهی دارد و شاید زمانی نظیر هفت الی هشت ساعت داشته باشد.

Crackdown 3

بخش چند نفره بازی نیز خسته کننده به نظر میرسد چرا که تنها دو حالت دارد از یک طرف باید نقاطی را که در نقشه مشخص شده افراد از آن خود کنند و پیروز شوند و یا با کشتن حریفان خود مدال هارا جمع آوری کنند هر کس بتواند سریعتر  به عدد 25 برسد برنده است.

از طرفی مشکلاتی چون متنوع نبودن مراحل آنلاین و کم بودن تعداد آن شما را خسته می کند و بالا بودن پینگ و اتصال ضعیف آن از دیگر نکات منفی بازی است.

در کل اگر از این نکات مثبت و منفی بگذریم بازی crackdown 3 میتواند برای مدتی شما را سرگرم کنده است

استدیو سامو دیجیتال با اینکه بیش از 5 سال وقت برای بهبود و عرضه این بازی داشت میتوانست محصول بهتری را عرضه کند و در اختیار کاربران بگذارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × 2 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.