نسخه ریمستر بازی وارکرفت 3 منتشر می شود

بازی وارکرافت 3

بازی وارکرفت یکی از خاطره انگیز ترین بازی های استراتژیک است این بازی سالها به عنوان برترین بازی استراتژیک در مسابقات بازی های کامپیوتری حاضر بود بازیکنان زیادی از سراسر جهان این بازی را انجام می دادند. شرکت بلیزارد آخرین نسخه این بازی را در سال 2002 روانه بازار کرد و از آن به بعد برای بهبود آن آپدیت هایی ارائه می داد ولی گرافیک این بازی همان گرافیک سابق باقی ماند هنوز هم بازیکنانی هستند که این بازی را انجام می دهند و مسابقاتی نیز برای این بازی برگزار می شود .

خبر خوش برای طرفداران این بازی این است که شرکت بلیزارد تصمیم گرفته نسخه ریمستر آن را  بعد از 16 سال وارد بازار کند.

بر اساس ویدیو های منتشر شده تفاوت اساسی در گیم پلی این بازی به چشم می خورد . علاوه بر تغییرات گرافیکی  در شخصیت ها ساختمان ها و … تغییرات دیگری هم برای این بازی انجام شده است. در بخش چند نفره این بازی به جای 12 نفر می توان همزمان 24 نفر با هم بازی کنند.

وارکرفت 3

نام نسخه ریمستر این بازی Warcraft 3: Reforged است و هم اکنون می توانید این بازی را پیش خرید کنید.تاریخ احتمالی عرضه این بازی 31 سپتامبر (آذر 98) است . محبوبیت بازی وارکرفت به اندازه ای زیاد است که پیش بینی می شود رکورد فروش بازی را در زمان ارائه به خود اختصاص دهد.

قطعا هواداران این بازی نیز بی صبرانه منتظر این بازی هستند تا بار دیگر خاطرات خود را با این بازی به یادماندنی زنده کنند و از این بازی لذت ببرند . با عرضه نسخه Warcraft 3: Reforged بازار مسابقات این بازی نیز مانند قبل داغ می شود.

وارکرفت 3

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 + 7 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.