آموزش قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

لینک در استوری اینستاگرام

مجله عصر پاییزیکی از قابلیت های استوری اینستاگرام قرار دادن لینک است . این گزینه کارایی بسیار زیادی دارد.همانطور که می دانید در اینستاگرام تنها در قسمت بیو می توان لینک قرار داد و در پست ها این امکان وجود ندارد.

قرار دادن لینک در استوری فرصت خوبی برای افراد است تا بتوانند لینک مورد نظر خود را در اینستاگرام قرار دهند .

همچنین افرادی که به فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستند می توانند از این گزینه استفاده کنند.

چه کسانی می توانند در اینستاگرام لینک  قرار دهند ؟

در ابتدا فقط افرادی که تیک آبی (کابران تایید شده) داشتند می توانستند در استوری لینک قرار دهند اما بعد از آن این قابلیت برای اکانت های تجاری که فالوورها یا دنبال کننده های آن بالای 10 هزار است نیز فعال شد.

پس برای اینکه بتوانید در اینستاگرام لینک قرار دهید اول باید تعداد فالوورهای خود را به 10هزار برسانید و سپس اکانت خود را به اکانت تجاری تبدیل کنید.

مراحل قرار دادن لینک در استوری

عکس یا ویدیویی که می خواهید برای استوری استفاده کنید را آماده کنید یا از طریق اپلیکیشن اینستاگرام برای استوری خود عکس یا ویدیو بگیرید. در صورتی که استوری خود را از قبل آماده کرده اید در بخش استوری با بالا کشیدن صفحه و انتخاب فایل مورد نظر می توانید از فایل هایی که قبلا آماده کرده اید استفاده کنید.

بعد از انتخاب تصویر یا ویدیو  مورد نظر  در بالای صفحه گزینه ی لینک  که در تصویر زیر مشخص شده است را انتخاب کنید.

آیکن لینک در استوری

 

بعد از انتخاب گزینه لینک ، صفحه ای همانند صفحه زیر مشاهده خواهید کرد در صفحه مورد نظر گزینه web link   یا لینک یا url  (بستگی به نسخه  اینستاگرام شما دارد) را انتخاب کنید.

گزینه لینک در استوری

 

لینک مورد نظر را وارد کنید  توجه کنید که لینک را با http  یا https  (با توجه به وب سایتی که لینک آن را قرار می دهید) وارد کنید و بعد  گزینه تایید را لمس کنید تا لینک وارد شده ذخیره شود.

وارد کردن لینک در استوری

 

بعد از انجام این موارد آیکون زنجیر بالای استوری ظاهر می شود و این نشان دهنده این است که استوری حاوی لینک است.

نکته: در صورتی که می خواهید استوری لینکدار شما بازدهی بیشتری داشته باشد در استوری با نوشتن متنی کاربر را راهنمایی کنید. برای مثال در انتهای استوری بنویسید “برای مشاهد صفحه را به بالا بکشید” با انجام این عمل کاربر می تواند به صفحه مورد نظر شما هدایت شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 + نه =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.